Gimnazija Novi Pazar-Izjašnjavanje o nastavi u školi ili od kuće (od 1. do 4. razreda)

Poštovani roditelji,

Pred vama je upitnik u kome ćete se izjasniti o modelu nastave, koji predlaze Nastavničko veće "Novopazarske gimnazije" na osnovu preporuke Ministarstva prosvete, u školskoj 2020/21.godine.

Veoma nam je važno da se precizno izjasnite kako bismo mogli što kvalitetnije da organizujemo obrazovno-vaspitni proces uz poštovanje svih propisanih mera nadležnih organa i Kriznog štaba. Za sve učenike od 1. do 4. razreda biće organizovan dolazak u 2 smene sa po 15 učenika maksmalno u učionicama, skraćenim časovima na po pola sata - po principu kombinovanog rada, jedna nedelja u školi - jedna od kuće online. Sve pisane i usmene provere znanja realizovaće se u školi u cilju praćenja napredovanja i ocenjivanja ućenika.

U nadi da ćemo biti podrška jedni drugima i imati kvalitetnu saradnju, želimo vam što mirniji i uspešniji početak nove školske godine!

Direktor:
Nermin Dražanin